Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Manikīra Komplekti

Manikīra Komplekti

NAIL-EON Gēla Starteris komplekts Manikīra Komplekti NAIL-EON Gēla Starteris komplekts
no 27,35 € *
YOUMAXX manikīra un pedikīra failu Manikīra Komplekti YOUMAXX manikīra un pedikīra failu
21,38 € *
Vylet Nails Revolution NAIL-EON Gel komplekts Manikīra Komplekti Vylet Nails Revolution NAIL-EON Gel komplekts
88,99 € *
24,25 € / 1000 g

Classic Manikīra komplekts mājas, kā arī kā praktisks trauks maciņu nevar būt trūkst, veido daži iemesls labākajās interesēs, kas dod iespēju rūpīgi nagu kopšanas. Ātrs remonts, piemērs ārdīja fiziska vai mākslīgie nagi ir iespējams ar kopas un nebojātu bieži sliktāks. Nagla joprojām skaists un skaista ikvienā situācijā.

Manikīra komplekts pamata aprīkojumu bieži ir izmitināti praktiskas lietas. Atkarībā vai pamatīga nagu kopšanas komplekti ir mājās vai praktiski ir maisā vai kosmētika gadījumā novietot uz kopas lieluma un darbības joma ir atšķirīga. Vienu vai vairākus failus ar dažādas pakāpes smalkums, augstas kvalitātes nagu šķēres vai nagu asknaibles, kā vienmēr iekļauj arī dažādas piederumus, piem., manikīra naži vai UV maigi atglauz-dama cuticles vai tīrīšanas nagu malas no netīrumiem vai gelu, atlikumu, bet pēc modeļa. Kopas ceļojumā iekļauti kopumā līdzīga pamata aprīkojumu, bieži miniatūru formātā vai kā inteliģentas dubultā instruments. Ir komponentu kopas skaisto un praktisko gadījumu, kas cieši aizvērtas ar rāvējslēdzi. Atkarībā no kvalitātes, maisiņi, kas sastāv no plastmasas, ādas vai pat īsta ādas luksusa versija.

Manikīra komplekti, kas paredzēti profesionālai lietošanai ir mazāk ceļā domāts un bieži iekļautas ievērojami plašākam vai pat elektrisko nagu griezēji, manikīra un nagu kopšanas. Bieži vien šie komplekti ietver radzeni, ēvelēšana arī ierīcēm, ar kurām var termostatēt ādu. Frēzēšanas mašīnas būtu vairāki dokumenti var tikt iesniegts, slīpēti un pulēti. It īpaši, kad ne tikai manikīra un pedikīra komplekts būtu iespējams, vairākām ierīcēm, ieskaitot nagu šķēres ir nepieciešami. Tas ir apstāklis, jo kas mani toenails parasti ir ievērojami stabilāks nekā nagi.

Programmā nded veikals augstas kvalitātes manikīra komplekti tiek piedāvāti ietvertās mērvienības ir grūts un ilgstošs materiāla, manikīra aprīkojums ir nerūsējošā tērauda konstrukcijas metāla integrēta, protams. Kad visi komplekti ir jāapzinās, ka tīrīšana no netīrumiem un iesniegumi jāizdara pēc ierīces lietošanas. Piederumiem izmantošanai nākotnē ir piemērojami nekavējoties. Kādas tīrīšanas metodes katram piemērotu, ir ražotāja instrukcijas, lai atsauktos uz.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€