Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
Skelets lapām - ekstravagants nagu mākslas iedvesmo daba
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Lapu ar lokšņu skelets lapām nail Art ir pilnīgi unikāls un ideāli piemērota izveidot nagu mākslas cita veida. Fine struktūru lapu var ar franču stila vai apvienot ar krāsu gēli. Visbeidzot, šī bioloģiskā nagla māksla ir aizzīmogota un paliek pastāvīgi tik spilgti un izturīga.
Skelets atstāj stāsies spēkā, kad gēla nagu ar tentu samazināt izmēru un novietot mitro želeju. Dizains ir pilnīgi bezmaksas, - kā arī ir iespējams vairāk nemierīgs slāņus, želeja vai izmantot īpašu želejas, piemēram ar spožums vai perlamutra efektu. Avanss, nagla ir kā parasti veidojas gruntis želeja un veidošanas želeja ar gruntējuma. Pirms sākat lietot formu, ieteicams lietot slāņa veidošanas želeja novērst krāsas maiņa no naglu. Ir, ieskaitot lapas nagla mākslas gela slānis ir rūdīts, virsmas, ja nepieciešams, ar papildu slāni gēla attiecas. Blīvējuma secina modelēšana ar skeleta roku. Augšējā mēteli un hermētiķu gel nail plate lielu spožumu un nodrošina ilgstošu izturību šajā nagu mākslas iedvesmo daba.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks