Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
Šarms nagla folija Zebra ideāls Nailart par dabisko un mākslīgo nagu
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Šarms nagla folijai, kuras nded ir piemērots arī kā nagu mākslas elementu akrila tehniku želejas modelēšana. Ir iespējams izmantot pilnībā segtas nagu dizaina vai kā gudru ķērējs saistībā ar modelēšanu. Par dabiskās nagu, filmu var arī viegli pievienot savas daudzās variācijās.
Pirms nagu mākslas folijas apgūtā dabiskos vai mākslīgos nagus ir tas devis formā, ja nepieciešams, modelēta un rūpīgi jāiztīra. Jo īpaši attiecībā uz smalko daļiņu pilnīga demontāža ir pievērst uzmanību. Tīrāku mūsu nded tiešsaistes klāstā ir ideāli piemērots tas. Pēc tam, kad ir atlasīti atbilstošu plāksteris naglas naglu, rūpīgi velk pie pārneses lentes un šarms nagla folija, kas izveidota. Tikai tad, ja perfekti novietots vafeļu plānas pašlīmējošās plēves, nospiediet uz stingri. Da ˛ i mirkļi, iespaidīgu Nailart ir uzbūra, izmantojot šo metodi, tad piemēro plombēšanas gēla nagu folijas joprojām ir droša vieta.
Mūsu īpašu tip par to, kā piemērot nagla folijas dabiskās nagu: filma tiek apsildīta ar matu žāvētāju viņa atsauc kā pati vienmērīgi un ievēro perfekti naglu virsmas.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks