Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
NailArt zirnekļtīkls - neparastas formas skaisti nagi
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Nail art neriet zirnekļa tīkls smalka tīkla struktūra naglu. Kā pilnībā segtas Dekorēšanas aktīvo vielu vai apvienojumā ar franču stila burvīgs efektu var sasniegt. Tīkls tiks sagriezti formu un iestrādāti modelēšana ar akrila vai gelu.
Lai to izdarītu, dabiskās nagu ir sagatavota kā parasti. Pēc pieteikuma primer, primer un kontaktu slāņa aizsardzībai dabas naglu pirms krāsošanas, naglu iekļauj zirnekļa tīkls vienā no gela papildu slāņus. Formām, lai nocietināt želeju un sēdēt kā stabilu un labi aizsargāta saskaņā modelēšana. Zirnekļa tīkls var izmantot kopā ar caurspīdīgu vai krāsainu arī modelis līnijpārvadātāju materiālus, atkarībā no diskrētām kombinācija rodas atraktīvus efektus. Kā arī, kad piemērotu modeli vieta materiāla akrila, jums rīkoties. Gatavo modeļiem ir mākslīgo nagu. Tā noslēdz ar izolācijas slāni, piemēram ar augšējo mēteli. Pēc konservēšanas un tīrīšana ar tīrāku ir modeļa pozīciju nagla lielu un ilgstošu spīdumu un nulles un pārtraukuma necaurlaidīgs aizzīmogo.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks