Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagla mākslas pildspalva
Nagu mākslas krāsu pildspalvas - smalks krāsu līnijām un delikāts modeļi
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Ērti, ātri un tīri ir daudzveidīgs un tēlains nagu mākslas rota ar naglu piemērošanu mākslas krāsu pildspalvas. Ārpus pildspalvas izskatās gandrīz tāpat kā tradicionālie flomāsteri, soda laiku padomi un augstas kvalitātes nagu laka, daudzās dažādās krāsās ir slēpjas iekšā.
Nagla mākslas krāsu pildspalvas var lietot atsevišķi vai kombinācijā. Smalkas tip laika var lietot laka filigrāni līnijām, izvēloties krāsas ir Balts, Melns, sudraba mirdzēt, dzeltenā, sarkanā, rozā, ceriņi, gaiši zilā krāsā, tumši zilā un zaļā. Gaismas un arī kas attiecas uz Molberts Malstift žāvē gaisā un uz virsmām, kas daudziem var piemērot. Liesa, tīru un sausu nagla ir svarīgs, tāpēc laika pildspalvu līnijas konsekventi ievēro un sausa. Izvairīties no naglu, krāsas ir nelielas trūkst, piemēram, pamatkārtas formu piemērošana, ieteicams pabeigt zīmogu. Skaidru mētelis vai augšējā mētelis slānis nodrošina, ka Malstift darbi turēt un nedrīkst zaudēt savu krāšņumu.

Tikai par saimnieciski izmantot / attiecināt tikai uz mākslīgie nagi vai būvēt slānī

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
Pārskats
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks