Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagla mākslas pildspalva
Nagu mākslas duo nagu laka pildspalvu VIZLA - divās krāsās divas adatas
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Ar nagu mākslas duo nagu laka pildspalva ir VIZLAS dažādu krāsu kombinācijas ar vai bez mirdzēt daļiņām kļūt viegli, radoši. Pildspalva Melns zelts, Balts-melns, dzeltens-zils kombinācijas ir pieejams Melns sudraba un rozā zila, sarkana, melna. Nokrāsā ir apdarinātas ar spožums daļiņas. Tātad, radošo dzirkstošais nagu dizainu mirgot ar aci un aizraujošu krāsu kombinācijas ir iespējamas.
Kamēr visu dabisko vai mākslīgo nagu ir iekrāsoti ar suku, ir iespējams iesniegt dzirkstošais rotājumi uz naglu ar laiku smalkas tip. VIZLAS pigmentus uzsvērt delikāts zīmējumi un akcentus, kas piesaista uzmanību. Pirms piemērošanas nagla mākslas duo nagu laka pildspalvu VIZLAS būtu tīri manikirētiem un jātīra pamatīgi naglu. Primer aizsargā dabas naglu krāsas. Pilnībā segtas pilnībā žāvēti krāsas slānis piedāvā ideālu pamatu radošo mirdzēt gleznas, kas ar laiku top gaisma roku, un šūpošanos izlozē ir atvaļinājums. Noslēgtās un saglabā tos ir kopējais izveides beidzot ar laku vai pat apdari blīvējuma gel.

Tikai par saimnieciski izmantot / attiecināt tikai uz mākslīgie nagi vai būvēt slānī

Izmēri
+
0.157 Metri (m)
0.017 Metri (m)
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
Pārskats
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks