Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagla mākslas pildspalva
Nagu mākslas duo nagu laka pildspalvu tīra - krāsu duets perfekts dizains
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Nagu mākslas duo nagu laka pildspalvu ļauj tīru nagu darbi ir atspīdums no acs. Kamēr suku ir ideāls krāsu nagu pilnībā segtas arī smalka motīvi vai dekoratīvo raksti par nagu var uzbūra ar laiku smalkas tip. Gaisa žāvēšanas programma Molberts ir piemērots dabas un mākslīgie nagi un lepojas ar ilgu glabāšanas laiku un spodri.
Nagla māksla ir daudzveidīga nagu dizaina duets nagu laka pildspalvai tīra pieejamas dažādas krāsu kombinācijas. Balts laša krāsu duos pieejams zila rozā un Balts, zila, violeta, zila, rozā-rozā. Pirms piemērošanas laika sākumu gruntējuma krāsa nedrīkst būt pilnīgi sauss, slapjš slapjš darbā īpaši uzmanību piesaistošu dizainu ir iespējams tomēr. Pirms krāsošanas dabiskos vai mākslīgos nagus misu forma tiks celta un rūpīgi jāiztīra. Gala zīmogs, piemēram ar top mēteli vai skaidru mētelis ir ieteicama, lai izvairītos no krāsu maiņa, bāze mētelis par ilgstošu spīdumu un izturību pret mehāniska ir ieteicama fiziska naglu.

Tikai par saimnieciski izmantot / attiecināt tikai uz mākslīgie nagi vai būvēt slānī

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks