Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagla mākslas pildspalva
Nagu mākslas mirdzums duets nagu laka pildspalvu - krāsošanas un apdares
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Ar nagu mākslas duets nagu laka pildspalvu mirdzēt mākslas un iedomātā nagu mākslas darbi rodas pāris soļus. Krāsas pildspalvu ir universāls piemērojami un ir divi dažādi vienreizējās lietošanas padomus lietot plaša mēroga, kā arī selektīvi filigrāni rotājumi.
Brūns, debess zila, zaļa, purpura un sarkanā ir pieejamas kā duets nagu laka pildspalvu mirdzēt krāsas pieejams nagla mākslā. Augstas kvalitātes laka ir piemērojams dabas manikirētiem nagiem, kā arī uz akrila vai gēla nagiem. Pirms lietošanas krāsu pildspalvas rūpīgi sakrata, tad ir vai nu apnikuši krāsotas ar naglu suku vai dzirkstošo nagu mākslas piemēro ar smalkas tip. Pārklājumi ātri nožūt gaisā un tad parādīt augsta un ilgstoša spīdēt. Ronis, piemēram, ar laku vai augšējās mētelis ir ieteicams ilgi stabilitāti un izturību pret mehānisku stresu. Ar nagu dizaina prieku paliktu duets pildspalvu glitter Nail Polish iegūt pat ilgāk.

Tikai par saimnieciski izmantot / attiecināt tikai uz mākslīgie nagi vai būvēt slānī

Izmēri
+
0.157 Metri (m)
0.017 Metri (m)
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks