Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Nagla mākslas pildspalva
Nagu mākslas duo nagu laka pildspalvu metāla - nagu dizaina krāsas
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Mājās, kā arī uz ceļa ir nagu mākslas duo nagu laka pildspalvu metāla ideālu radīšanai tēlains krāsām un nagu mākslas rotājumi. Pildspalva ar dažādu krāsu kombinācijas arī ir aprīkots ar soda laiku, lai ar paint brush galiņam.
Īpaši mainīga, nagu dizains ar diviem pilnīgi atbilstošu krāsu kombinācijas nagu mākslas metāla nagu laka pildspalvu ir duets. Pildspalva ir gaiši zila zila, violeta ceriņi, violeta zelts un sudrabs-zils, violets, rozā un sarkanā vara pieejama. Ja signāla tonis vai kontrastējošas krāsas - kulisek tēlains krāsas dizainu, kas izceļas, it īpaši ar metāla izskatu. Augstas kvalitātes un augstas spīduma nagu laka var lietot naglu, kā arī uz akrila vai gēla nagiem. Tūra gaisā izžūst un saņem vēl vairāk nospodrināt un izturību, gala zīmogs. Piemēram, skaidru mētelis ir piemērots kā apdare, arī augšējo mētelis, kas sacietē ultravioletajā gaismā ir ideāli piemērota.

Tikai par saimnieciski izmantot / attiecināt tikai uz mākslīgie nagi vai būvēt slānī

Izmēri
+
0.157 Metri (m)
0.017 Metri (m)
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
Pārskats
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks