Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
Nagla mākslas tīkls - tilla formas īpaši nagu modelēšanas
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Nail art ir izgatavots no tilla dažādās krāsās. Šis ornaments, no formas kategoriju nosaka īpašu akcentu uz naglu un dod viņam reticular faktūru, kas vērš uzmanību uz sevi. Tīkls var izmantot kā naglai uz vai saistībā ar franču stila apdare.
Saistībā ar gēla modelēšanas nail art ir iekļauts tīklā naglu. Pirmais solis dabas nagla kā parasti gatavo, pārklātas ar gruntējuma un gruntis gela pārklājumu. Kontaktu slāņa pasargās naglu no krāsas. Tilla NET ir ieved vēlamo formu un ievietots mitrie slāņa veidošanas želeja. Tad formas ir pārklāti ar papildu slāni gēla un ir noteiktas arī par nagu. Pēc konservēšanas, nagla ir modelēta, virs pēdējā kārta, augšējā kažoks tiek lietots kā apdare. Zīmogs tiek nodrošināts skrāpējumiem izturīgs un grūti valkā nagla plate ar garo svelme. Tīrīšana ar putekļsūcēju vai apstrādei ar pulēšanas eļļas dzelzsbetona spīdēt faktors.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks