Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
Kristāla akmeņiem displejs (ap) 1 mm
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Sudraba krelles no displeja piemērošana ir ļoti vienkārša. Noble efekti, kas tādējādi uzburt gandrīz neierobežotas. Nagla izkaisīti var tikt piemērota noguldītāju kā atsevišķus gabalus, grupās vai dažādos izmēros. Izmantošanas vieglumu un ērti noņemšanas displeja ir īpaši noderīga.
Pirms parādīt noformējuma nagu mākslas pērles no kristāla akmeņiem ar (1 mm ap) nagla ir iestatīts kā parasti. Par gruntētas dabiskās nagu, vēlamo C līkne veidojas slāņi. Gala vēl mitri mētelis, akrils, stikla šķiedra vai želeja pēc tam novieto rhinestones. Suka ar gelu ir jāsamitrina, akmeņu stick suku viegli un var novietot uz naglu. Sacietēšana saskaņā ar UV gaismu gela vai sausu gaisu akrila modeļa slāņiem, rhinestones stabils atbildīgs par nagu. Spīdēt nodrošina pastāvīgu atbalstu un papildu zīmogs. Īpašu želeju ir apnikuši lietot naglu un izārstēta. Piemērojot tīrāku un pulēšana skrāpējumiem izturīgs saņem vajadzīgo ilgstošu spīdēt somu.
Izmēri
+
0.025 Metri (m)
0.005 Metri (m)
0.025 Metri (m)
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
1
Pārskats
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks