Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art
Kaķis hologrammas parādīt 3 x 6 mm
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Žilbinošas kaķis no 3 x 6 mm 12 krāsas kārtas hologrammas displejs ir ideāls, kad mirdz un panākot izceļ jāiestrādā naglu. Asaras formas rhinestones tiek nospiesta Modellagemasse un attiecīgi atkarībā no materiāla izārstēta. Roņu nodrošina izturību un gara spīdēt.
Pirms cat tautas acīs no displeja kā nagla māksla var iekļaut, akrila vai gēla nagu jāuzstāda uzmanīgi. Dabiskās nagu ir iesniegts un roughed augšā. Primer nodrošina naglu primer nepieciešams Adhēzija. Slāņa slāni modeli pozīciju naglu C līknes, veidojas tagad, struktūru, ievietots pēdējo slānis no kaķa vēlme hologrammas rhinestones parādīt 3 x 6 mm un ar rūdītas vai ar žāvētu. Tātad, noguldītāju turas stabili mākslīgo nagu. Augšējā kažoks tiek piemērots ilgu izturību un spodri. Blīvējuma želeja ir gleznots kārtiņu uz naglu un sacietējušas ultravioletā gaismā divas līdz četras minūtes. Pēc galīgās apstrādes ar tīrāku un pulēšana, spīd naglai uz ilgu laiku un ir neatgriezeniski skrāpējumiem izturīgs.
Izmēri
+
0.025 Metri (m)
0.005 Metri (m)
0.025 Metri (m)
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks