Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu salonu aprīkojums / Kosmētika gulēt

Kosmētika gulēt

Kosmētikas krēsls hyd. 210 melns Kosmētika gulēt Kosmētikas krēsls hyd. 210 melns
386,78 € *
Kosmētikas krēsls hyd. 210 balts Kosmētika gulēt Kosmētikas krēsls hyd. 210 balts
386,78 € *
Kosmētikas krēsls hyd. 234 balts Kosmētika gulēt Kosmētikas krēsls hyd. 234 balts
483,55 € *
kosmētikas krēsls un 211 balts Kosmētika gulēt kosmētikas krēsls un 211 balts
241,61 € *
Kosmētikas krēsls hyd. 234 melns Kosmētika gulēt Kosmētikas krēsls hyd. 234 melns
483,55 € *
Kosmētiskais krēsls electr. lux pedi 3m Kosmētika gulēt Kosmētiskais krēsls electr. lux pedi 3m
1.289,98 € *
Kosmētiskais krēsls electr. lux pedi 5m Kosmētika gulēt Kosmētiskais krēsls electr. lux pedi 5m
1.386,75 € *
Kosmētiskais krēsls electr. lukss melns Kosmētika gulēt Kosmētiskais krēsls electr. lukss melns
1.183,52 € *
Kosmētika gulēt - ērtām mēbelēm klients un beautician
Daudzfunkcionāls dīvāns, jāatbilst katram nepieciešama atšķirīga pieeja. Kamēr tas nonāk klientiem īpaši ērti gulēt, naglu dizainers vai kosmetologs vajadzībām atbilstošu funkciju, strādāt efektīvi un profesionāli. Izsmalcināta dizaina mēbeles un nagu skaistumkopšanas studija var aprīkot pilnīgi atšķirīgi atkarībā no jūsu budžetu un prasība.
Bāzes modeļi parasti ir lētāk, un var iestatīt manuāli vai hidrauliski. Regulēšanas iespējas nodrošināt piemēram, atpūtas un to slīpums, kā arī kāju un pēdu daļas. Bieži vien var izmantot, lai piedalītos dažādos amatos un leņķi bažas arī iestatījumi, piemēram, dzīvoklis atrodas. Šī nostāja ir visizdevīgākais, jo īpaši attiecībā uz sejas un ķermeņa masāžas. Daudzfunkcionāls dīvāns iestatījumam muguras gabals pamatnes daļa parasti ir svira, ļauj iestatīt vēlamo stāvokli. Elastīgu un labi mīksti roku balstiem automātiski pielāgot atlasīto atbildīgo amatu. Pēc tam darba augstuma vai sēdekļa augstums hidrauliski tiek kontrolēta ar roku vai kāju pedālis.

Pusi - vai pat pilnībā elektriski regulējami kosmētikas bažas ir ērtāk izmantot. Atpakaļ un kāju balstam un sēdeklis ir parasti līdzīgas sekas šādas bāzes modeļu atsevišķu komponentu ar elektriskās tālvadības pults, kas ir savienoti ar kabeli pie krēsla. Krēsls ir motorus, kas tiek kontrolētas individuāli un tik bezgalīgi sēdi taisni līdz horizontālā vairākmērķu dīvāns vēlamajā pozīcijā. Augstas kvalitātes modeļi ir tā sauktie atslēgas kastē. Elektriskās sistēmas var bloķēt, lai ko neatļautu var pielāgot vairs sauli.

Dažiem modeļiem ir bezvadu tālvadības pultīm vai masāža piedāvā vairākas funkcijas, kā piemēru vienu tas ir locīšanas kājas - jo īpaši attiecībā uz pedikīrs praktiski. Ir pieejami arī rotējošo kosmētikas bažas. Kosmētikas problēmas ar nelielu bāzēm ir īpaši ekonomē vietu un ideāla darba, tie vēl liels svars, tāpēc, ka tabulas ir stabila un droša.

Atbilstošus higiēnas ir svarīgi nagu dizains un skaistumkopšanas salons. Kosmētikas bažas ir aprīkoti ar izturīgs un viegli tīrāms ādas polsterējums. Virsmas var atjaunot ar piemērotu dezinfekcijas aerosols vai mitru lupatiņu, pēc katras lietošanas higiēniski tīrā stāvoklī.
Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€