Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / Putekļu nosūkšanas
Nail Studio putekļu ekstrakcijas aizsardzībai pret pieteikuma
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Viens no galvenajiem veselības apdraudējumu jomā nagu modelēšanas ir smalkas putekļu radīti, iesniedzot vai frēzēšanai mākslīgiem un dabīgiem nagiem. Šis sods putekļi ir gaisā, un to var ieelpot. Alerģija vai sliktākajā gadījumā, plaušu slimību, var rasties tā rezultātā. Bet pat savā ādā un nagu salonu aprīkojums un darba vidi putekļu norēķinās neērti, tāpēc, ka tīrīšanas un apkopes prasības palielināt. Naileon nagu salons putekļu izvadīšanas izbeidz šīm problēmām.


Ar jaudu 23 vati, šie putekļi ieguve ir reāls Powerhouse nagu salons. Ierīce ietver praktisku rokas atbalsts, kas, lai atpūstos savas rokas un tiem klientiem ārstēšanas laikā. Pirms iesniegšanas vienība ir ieslēgts, izmantojot spiedpogu. Kopējais uzkrātais putekļi ekstrahē un droši Ieslodzījuma filtra maisiņa. Vienība darbojas ļoti klusi un netraucē komfortablā atmosfērā profesionālo nagu saloniem. Turklāt ierīce ir ļoti energoefektīva. Ar izmēru 110 mm x 310 mm x 320 mm (W x L x H), putekļu ieguve ļoti kompaktu un der pilnīgi katrā darba zonā.

Ja filtrs ir pilna, to var viegli izņemt un iztīrīt zem tekoša ūdens. Par aprūpi pašas ierīces, tas ir pietiekami, lai noslaucīt ar mitru drānu. NAIL-EON nagu salons putekļu izvadīšanas - Premium tabula-ieguve uz naga modelēšanai un manikīra un pedikīra.

Izmēri
+
0.304 Metri (m)
0.281 Metri (m)
0.136 Metri (m)
instrukcijas
+
Pirms nagu vīlēšanas ierīce jāieslēdz. Tā iesūks visus vīlēšanas putekļus un droši tos uzkrās filtra maisiņā.
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5455
Pārskats
5
29
4
12
3
2
2
0
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks