Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / Putekļu nosūkšanas
NAIL-EON nagu dizaina putekļu nosūcējs - bezputekļu naglu gaisa
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Ar profesionālu izplūdes gaiss no nagu modelēšanas paliek bez putekļiem un higiēniski. Jaudīgais NAIL-EON nagu dizains putekļu ieguve notiek iesniegšanu un pulēšanas putekļi ģenerētos Nagelmodellage vai manikīru, tieši. Putekļu daļiņas ir noķerti izņemamā filtra maisiņa, un to var viegli likvidēt.
Ar manikīru, kā arī pie Nagelmodellage smalku putekļu caur failus un raupjumu rodas. Tādējādi šis putekļi nenokļūtu gaisā un elpceļos, putekļu ieguve ir nozīmīgs darba instruments. Tas attiecas uz profesionālo nagu salons, īpaši, bet arī mājās, padara ieguvi labu servisu. Profesionālā vienība sāk aizpildīt tur, kur tas ir radīts, un to var apstrādāt. Operated ir NAIL-EON nagu dizaina putekļu ekstrakcija ar elektrisko strāvu. Enerģijas patēriņš ir zems, tas attiecas arī uz troksni, kas joprojām saglabā labas darbības rezultātiem robežās. Profesionāls putekļu izvadīšanas no nded ir 3 gadu garantija. NAIL-EON nagu dizains putekļu ieguve - Profesionālā tabula ieguve nagu saloniem un manikīrs un pedikīrs.
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
24
4
2
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks