Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / Putekļu nosūkšanas

Putekļu nosūkšanas

Putekļu maisiņus putekļu savākšanas nomaiņa Putekļu nosūkšanas Putekļu maisiņus putekļu savākšanas nomaiņa
0,49 € *
0,49 € / 100 g
NAIL-EON nagu dizaina putekļu ekstrakcijas Putekļu nosūkšanas NAIL-EON nagu dizaina putekļu ekstrakcijas
32,95 € *
22,11 € / 1000 g
Aizvietojamā maisa putekļu ieguvei Putekļu nosūkšanas Aizvietojamā maisa putekļu ieguvei
3,56 € *
Desk 2042 balts ar absorbētāju Putekļu nosūkšanas Desk 2042 balts ar absorbētāju
354,51 € *
Pacelšanas soma 587 Putekļu nosūkšanas Pacelšanas soma 587
3,17 € *

Putekļu sūkšana ir svarīga visās darba vietās, kurās, strādājot ar materiāliem rodas ļoti sīkas daļiņas. Ierīces, kas kokapstrādes un metālapstrādes uzņēmumos tiek izmantotas regulāri, arvien biežāk sastopamas arī mākslinieku darbnīcās. Putekļi ir nepatīkami, jo tie izplatās visā telpā un nogulstas uz ierīcēm un darba virsmām, tie piesārņo arī gaisu, kas darbiniekiem jāelpo. Nagu dizaineri var strādāt ar aizsargmaskām – tomēr daudzos gadījumos to var tikai ieteikt. Klientiem arī nevar likt nēsāt aizsargmaskas. Lai modelējot mākslīgos nagus, saudzētu klientu veselību, ādu un apģērbu no putekļiem, kas rodas šajā procesā, iesakām izmantot putekļu sūkšanas ierīces. Mazie putekļu sūcēji strādā ļoti klusu un atbilst drošības noteikumiem, esošos filtrus un putekļu maisiņus var viegli nomainīt. Darba vide Jūsu nagu dizaina studijā būs pilnīgi tīra. Tas uzlabos darba kvalitāti un nodrošinās atbilstību veselības aizsardzības prasībām.

Mūsu lapās Jūs atradīsiet dažādu ražotāju ierīces. Dažādo ražotāju putekļu sūcējiem CARRERA Collector Staubabsaugung, Promed Staubabsaugung un Naileon Staubabsaugung nav būtisku atšķirību. Visi trīs ražotāji piedāvā visaugstākās kvalitātes produkciju, tādēļ arī mēs piedāvājam šos produktus, līdzīgi visām citām ierīcēm, ar 3 gadu garantiju. Putekļu sūcēji ir viegli apkalpojami un ar tiem var tīrīt kā vannas istabas, tā nagu dizaina studijas.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€