Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Krāsu gel
Vylet-Nails Premium krāsu gel pure - skaidru krāsas gēla nagi
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Ar Vylet-Nails Premium krāsu gel tīra mērķiem spīdumu un necaurspīdīgu modeļa vietā naglas skaidru krāsas. Krāsu gels lietots saistībā ar gēla modelēšanas un sacietējušas UV gaismā. Zīmogs ar augšējo apvalks nodrošina papildu spīdumu un izturību.
Spilgtas krāsas tiek piemērotas naglu daudzkārt. Vai var materializēt diskrētu dienā vai uzkrītoši acīmredzamas šajā vakarā, ar Vylet-Nails Premium krāsu gel pure dažādos toņos krāsu ir dažādi Dressup komplekti. Krāsu želeja, ko var izmantot efektus kā pilnu segumu, kā arī individuālo nagu mākslas, parasti piemēro pēdējo slāņa veidošanas želeja. Pēc konservēšanas saskaņā ar UV gaismu, un otrā kārta, lai palielinātu intensitāti jebkādā secībā, augšējā mētelis nodrošina krāsa ilgi tur un spīd neatgriezeniski. Alternatīvi piemaksu krāsu gels slāņi var strādājis ar būvniecību. Produkts nav piemērots tiešu pavēli par dabiskās nagu. Grunts slāņa un celtniecības kārtu, ideālā gadījumā vismaz aizsargāt nagla krāsu maiņa un kontaktu ar piemaksu gel.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.8
Pārskats
5
9
4
0
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks