Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Blīvēšanas gēls
Vylet-Nails Premium UV spodri blīvējuma gel - pavisam skaisti nagi
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Blīvējuma želejas plaši tiek izmantotas nagu un nagu mākslas. Vylet-Nails Premium plombēšanas gel nodrošina gatavā veidoti naglu ar pastāvīgi stabili un skrāpējumiem izturīgs slāni, kas arī rada visu nagu mākslas spīdēt.

Piemēroti ir Vylet-Nails Premium UV spodri blīvējuma gel kā pabeigt nagu dizains. Ir iespējams izmantot kā hermētiskus akrils un želeja nagiem vai izlabot un aizsargājot nagla pulējamām pastām un UV gēla pārklājumi. It īpaši, ja naglu ar smalku nagu mākslas rotā rotājumi, piemēram, nagu uzlīmes, Nagla tetovējumiem vai delikāts zīmējumi, plombēšanas gels ir svarīgi. Nagu dizains ir neatgriezeniski aizsargāti pret nesadrupušai un spalling. Želeja kā pēdējais slānis plānās uzgleznotu, svarīgi par nagu, kas ir augšējās malas nagu rūpīgi makstī. Ar Zellette un tīrāku virsmas izkliedes slāni noņem pēc konservēšanas ultravioletā gaismā divas līdz četras minūtes. Īpaši nagu nafta sniedz papildu spīdēt naglu un manicured nagla malām. Arī pulēšanas naftas rada gala nagu vēlreiz papildus spīdēt.


viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks