Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gel laka / Soak Off Gēla Lakas
NAIL-EON Gēla nagu lakošanu MAGIC MAGNĒTISKĀS
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Mūsu gela pārklājumu Peel Off nagu lakas un sloksnes krāsu īpašības. Tiek izlaists tikai primer un bāze mētelis, tad jūs varat noņemt tikai mūsu gel emaljas pēc dažām dienām, naglu.

Ar gelu, skaistākā nail art nagu laka var būt Burvju darbi. Tagad pieder krāsainu krāsoti nagi Darba kārtībā. Vēlaties, lai vēlreiz un nav krāsas, bet jūsu nagus? Tad mums ir tikai lieta par jums! Mūsu NAIL-EON gēla nagu laka maģija Magnetic dod jūsu nagus burvju parādīšanās, ar kuru visi pārējie var būt apburtā. Viņš ir ļoti ideāls uz dabas nagiem kā arī mākslīgie var mūsu Magic Magnetic gel metāla gel glazūras veikt nagu laka kā normālu vai ar mūsu magnētisko pildspalvu vai mūsu ierakstu par magnētu vilktu delikāts modelis. Izmantot plašu krāsu skaisti nagi un laiž garām. Pieteikums ir ļoti vienkārša. Jūs varat izmantot Želeja kā nagu laka laku un izārstēt viņu divas minūtes UV Lights out. Ja svīšana slānis tiek noņemta, darbs jau ir beidzas. Sakarā ar viņa medus efekta želeja paplašina gluda nagu laka, pats par sevi. Tātad ir bez neizskatīgs brush insultu nagus, lai redzētu un darbu iesniegšana ir cooking nav nepieciešams. Ceram uz glabāšanas laiks ir līdz sešām nedēļām. Viņš ir izdarīta, absolūti piemērots ikdienas lietošanai uz gēla pamata nav šķemba un ir skrāpējumiem izturīgs. To var izmantot ar noņēmēju un apelsīnu koka spieķi noņemt, ja vēlaties, atšķirīgu krāsu. Jums būs pilnīgi prieks ar šo programmu Molberts. Lietošanas Tu mūsu produktiem visaugstākās kvalitātes, visas Eiropas Savienības prasības Standarti ir lïgumam, un tà ir visprogresīvākās UV gēla pētījumu tiek ražoti.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.55
Pārskats
5
12
4
7
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks