Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €

Zīmoli

Mēs piedāvājam plašu klāstu ar dažādiem atšķirīgiem patentētiem un kvalitatīviem starptautiskiem zīmoliem, piemēram, Vylet-Nails, Naileon, American Line, Youmaxx, Euro-Line, Konad, Promed, Hartmann, Elomed, NDED - Nail Design Exclusive Discovery un daudzus citas. Atrodiet savus iemīļotos produktus no mūsu vairāk nekā 8000 zīmolu produktu klāsta. Mēs piegādājam produktus dažādos izmēros, tādēļ varat atrast sev piemēroto. Kādā brīvā brīdī iepazīstieties ar mūsu veikala piedāvājumu, un jūs pilnīgi noteikti jutīsieties iedvesmots!

nded

nail design exclusive discovery

Mūsu pašu zīmols, kas piedāvā augstu kvalitāti par zemāku cenu. Ideāli piemērots iesācējiem, manikīra studijām un mazumtirgotājiem. Tā priekšrocība ir intensīvā izpēte un plašam nded sērijas produktu klāstam pievērstā vislielākā uzmanība.

American-Line

Simply the best

Tā moto ir luksuss līdz pat pirkstgaliem. Palutiniet savus un savu klientu nagus ar pašu labāko, ko devusi šīs līnijas izpēte. Pētījumu nodaļas un slavenu nagu dizaineru intensīva sadarbība ir izveidojusi šo luksusa zīmolu par tādu, kāds tas ir šodien. Tas ir katra nagu dizaina cienītāja sapnis, jo ar mūsu American Line nagu dizains pārtop par mākslu.

Euro-Line

Solutions for beautiful

Kvalitatīvs zīmols, kurš mēģina iekarot pasauli. Mūsu populārā Euro-Line ir vadošais produkts, kas tiek izmantots un pārdots visā pasaulē. Mēs no visas sirds esam nodarbojušies ar izpēti, lai nodrošinātu atbilstību mūsdienu nagu dizaina nozares augstajām prasībām. Jūs būsiet patīkami pārsteigti par vieglo izmantošanu un lieliskajiem rezultātiem. Tā ir kvalitāte par nepārspējamu cenu.

Nail-Eon

Quality is our passion

Papildus augstas kvalitātes tehniska rakstura jauninājumiem mēs nodrošinām arī izcilu gēla laku un visus nepieciešamos piederumus. Itin viss ir moderns un izstrādāts saskaņā ar pašiem jaunākajiem pētījumiem. Visas NAIL-EON ierīces ir pārbaudījis uzņēmums TÜV-SÜD, un tās ir ražotas atbilstoši visaugstākajiem standartiem. NAIL-EON piedāvā 3 gadu garantiju visām ierīcēm.

Mūsu gēla laka nagiem piešķir neatvairāmu šarmu. Šī produkta izstrādes pamatā ir izpēte un pacietība, lai jūs varētu gūt labumu no tā ilgstošās intensitātes. Un, par spīti tā izturībai, mēs piedāvājam arī produktus, ar kuriem iespējams šo gēla laku viegli notīrīt no nagiem. Tas ir svarīgs mūsu izpētes sasniegums.

Sākot no vislabākās nagu vīlītes līdz pat visjaunākajai UV lampai, mēs piedāvājam visas tehniskās ierīces, kuras vajadzīgas profesionālam nagu dizainam. Visi mūsu produkti ir TÜV-SÜD sertificēti un nodrošina kvalitāti un garantētu apmierinājumu. Mēs paši tos esam pārbaudījuši un izmēģinājuši, un zinām, ka to kvalitāte ir izcila.

Vylet Nails

Award winning nails

Mūsu Vylet Nails sērija atbilst visaugstākajiem standartiem, un tā ir ļoti vispusīga. Mūsu izpēte ir apvienojusi kvalitāti un pilnību trīs produktu sērijās.

Vylet Nails Revolution

Vylet Nails Revolution ir piemērots nagu dizaineriem, kuri lielu nozīmi piešķirt izmantošanas vieglumam un ārkārtīgai izturībai. Radiet apvērsumu nagu dizainā un kļūstiet slavens, izmantojot mūsu zīmola gēlu.

Vylet Nails Elements

Apveltiet sevi un savus klientus ar mūsu Vylet Nails Elements sērijas dabisko vienkāršo spīdumu. Dabiskuma un klasikas apvienojums ir raksturīgs lielai daļai produktu. Priekšrocības nodrošina slavenu nagu dizaineru pieredze un zināšanas, kas liktas lietā šo produktu izpētes laikā.

Vylet Studio Edition

Style like a star! Piešķiriet saviem un savu klientu nagiem īstu Holivudas šarmu. Izmantojot mūsu iespaidīgos Vylet Nails studijas līnijas produktus, iztēlei nav robežu. Daudzi izpētes gadi ir atmaksājušies ar burvīgiem nagiem un smaidošām sejām.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks