Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €

Maz doma diezgan liels.

Ar asinīm, sviedriem un asarām mēs esam no nelielas idejas pārtapuši par visā pasaulē slavenu nagu dizaina produktu uzņēmumu. Mūsu darbības pamatā ir augstas kvalitātes produktu ražošana, apvienojot mūsu zināšanas un vislabākās kvalitātes izejvielas. Mēs izmantojam savu pieredzi un aizrautību, lai nodrošinātu jūsu apmierinātību.

Misija

Nagu dizains ir mūsu aizrautība. Mūsu misija ir piedāvāt modernus produktus un mudināt cilvēkus attīstīt savas prasmes un izmēģināt jaunas lietas. Ja nepieciešams, mēs pat pārsniedzam iespēju robežas, lai produktos atspoguļotos mūsu aizrautība ar nagu dizainu un liktu pasmaidīt katram mūsu klientam. We love to see you shine – nded!

Ražošana

Mūsu ražošanas process atbilst visaugstākajiem kvalitātes un drošības standartiem. Nepārtrauktā ražošanas līniju uzraudzība un ražošanas procesa optimizācija padara mūs atšķirīgus. Tas redzams mūsu produktos, lai labāk apmierinātu jūsu klientu vēlmes un garantētu mūsu abpusējos panākumus.

No idejas līdz produktam

No idejas līdz klienta saņemtajam gala produktam ir garš ceļš. Tam vajadzīgi daudzi radošas domāšanas gadi, problēmu risināšana un pamatīga testēšana, lai izstrādātu pirmo prototipu. Pēc šī prototipa izveidošanas un apstiprināšanas ir svarīgi izveidot efektīvus ražošanas procesus, īstenot mārketinga idejas un līdzsvarot visus uzņēmējdarbības aspektus. Mēs uzskatām, ka tieši tas ir mūs tikai dažu gadu laikā padarījis par manikīra studiju un mazumtirgotāju vadošo ražotāju!

Kvalitāte ir būtiska

Mēs nestrādājam ar gabaldarbiem, un mēs savā ražošanas procesā neiesaistām līgumstrādniekus. Mēs dodam priekšroku saviem pašu darbiniekiem, un tas ir atmaksājies. Augstas kvalitātes ražošanas process un patīkama darba atmosfēra nodrošina patērētājiem nepārspējami labu gala produktu. Un mēs vienmēr to kontrolējam.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks