Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti /

Krāsa gēla komplekti

Ir krāsu gēla komplekti nded veikals parasti UV krāsu gēli, kas ir pieejami kā vienā pantā. Tā kā atsevišķu produktu no komplekta Nomaiņa ir ļoti vienkāršs un visas krāsas vienmēr ir pilnīgi pieejamas. Dažādās krāsās ar pati faktūra vai vienādas krāsas ar dažādu faktūru apvienojums ir īpaši aizraujoši. Tātad ir nagu mākslas ietekmi, kas tikai atklāt viņu atšķirīgumu un dažiem kaut kas par otro skatienu. Līdzības žalūzijas ir uzsvēruši dažādību, un rezultāts ir aizraujoša mākslas darbs uz katru naglu. Jo īpaši smieklīgi un efektīvi tā rīkojas, ja atsevišķas krāsas krāsainos iestata vai izplatīt arī vienā ritmā ar naglām. Tātad, krāsains pilnībā segtas ir maisījums, kas ir pilnīgi atšķirīga, un vēl kopīgi elementi, uz katru naglu.
 
Krāsa gēla komplekti joprojām ir ideāls starteris komplekts iesācējiem. Dažādas krāsas izvēle padara to viegli pirmais eksperiments, komplekti ar vidēja viskozitāte krāsu želejas, kuri Turklāt ietekmēt medus un patstāvīgi gluda ir īpaši piemērota. Šīs želejas priekšrocība: likvidē iesniegšanas izstrādāt darbu, kas pieder diezgan maz šķēršļu, jo īpaši iesācējiem, nagu dizains. Atlasē nded veikalā ir krāsu gēla komplekti nded klāstā, kā arī piemaksu kombinācijas darbojas īpaši elegants nagu dizains.
Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€