Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Pedikīra Komplekti

Pedikīra Komplekti

NAIL-EON akrila un kutikulas knaibles Pedikīra Komplekti NAIL-EON akrila un kutikulas knaibles
5,45 € *
16,03 € / 100 g
NAIL-EON UV Gēls Komplekt Pedikīra Komplekti NAIL-EON UV Gēls Komplekt
no 38,41 € *
YOUMAXX pedikīrs pirksta seperator 12 pāri Pedikīra Komplekti YOUMAXX pedikīrs pirksta seperator 12 pāri
no 2,58 € *
6,29 € / 100 g
YOUMAXX pedikīra komplekts Pedikīra Komplekti YOUMAXX pedikīra komplekts
no 3,73 € *
NAIL-EON parafīns komplekts Pedikīra Komplekti NAIL-EON parafīns komplekts
45,95 € *
Akrila un kutikulas knaibles Pedikīra Komplekti Akrila un kutikulas knaibles
6,45 € *
12,90 € / 100 g
nded Pediküre Set - Nagelknipser Box Pedikīra Komplekti nded Pediküre Set - Nagelknipser Box
no 3,23 € *
YOUMAXX pedikīra komplekts 3 in 1 Pedikīra Komplekti YOUMAXX pedikīra komplekts 3 in 1
2,04 € *
-45%
Parafīna vasks pirts zābaciņi Pedikīra Komplekti Parafīna vasks pirts zābaciņi
5,51 € *
YOUMAXX Pedikīrs čības 12 pāriem Pedikīra Komplekti YOUMAXX Pedikīrs čības 12 pāriem
no 9,95 € *
6,07 € / 100 g
YOUMAXX pedikīra komplekts 5 in 1 Pedikīra Komplekti YOUMAXX pedikīra komplekts 5 in 1
4,49 € *
-45%
YOUMAXX pedikīra komplekts 4 in 1 Pedikīra Komplekti YOUMAXX pedikīra komplekts 4 in 1
3,48 € *
-45%

Uzturētas no galvas līdz kājām. Šo labi zināms teiciens pilnībā nav ieviesta daudzos gadījumos. Pēdas pieder pie galvenā, diemžēl bieži vien pārāk krasā novārtā ķermeņa daļām. Kamēr viņi veic mums droši daudzu gadu garumā, var iestarpināt slikti vēdināmās cieši kurpes un nepadara gļēvo, pat ar lielu uzsver vēl ilgi. Pēdu aprūpe, tāpēc ir ļoti svarīgi.

Kamēr Podiatrist nodarbojas galvenokārt ar pēdu aprūpi veselības aspektiem, naglu dizainers ar mūsu pēdu aprūpi nodrošina tīras un skaistas kājas kosmētikas lauku kopas. Īpaši toenails var profesionāli uzturēta ar ierīcēm no mūsu kopšanas komplekti. Kā pielikumi ir pieejami, kas ir uzmanīgi radzenes un plaisas noņemt.

Pie pedikīra mutes rotē ap. Kopas ietver visus instrumentus, kas nepieciešami profesionāls manikīrs pedikīrs nagu salonu vai mājās. Ir svarīgi iepriekš visi spēcīgs malšanas vienības, kas var izmantot ļoti elastīgi pa dažādiem pantiem. Tātad ir iespējams iesniegt naglas ar nelielu piepūli, vai poļu valodā. Īpaši bieži ļoti bieza naglas big toe var būt kā maigu un efektīvas formas. Pēdu aprūpes sniegts kopas praktisku, cietais apvalks gadījumā piemēram. Visi komponenti ir skaidri sakārtotas, ekonomē vietu un drošu uzglabāšanu un viegli pārvadāt, ja nepieciešams. Tas paplašināts svarīgu un pievilcīgu punkts, kas var būt reāla differentiator piemēram diapazonu mobilā studija naglu.

Papildus naglu, pats par sevi, arī pēdu āda var uzturēt ar dažādiem pielikumiem. Vienmēr tur, pie pamatnes no rumbojums veidošanos. Tas aizsargā tik jutīgai ādai, piemēram ķīpās vai uz papēža. Radzenes ir pārāk biezs, runa ir par asarām un sāpīgas pārmaiņas. Tāpēc tā var būt ne tik tālu, regulāri jānovērš aizsargājošu slāni. Par griešanas pievienojumi, kas var būt piemontēti kuteris, liekās ādas droši izņemt. Turpmākās kāju, piemēram kā parafīna vanna arī uztur pēdas un padara tos mīksta un elastīga. Cik komplekti pēdu aprūpe īpaši kājām nded tiešsaistes veikals parafīna vannas un citi kopšanas līdzekļi.

Pārlūkot, izmantojot mūsu tiešsaistes veikalu un atrast pēdu kopšanas komplekti un daudz vairāk produktu par aprūpi un beautification kājām vai creative nail art uz pirksta naglas! Augstas kvalitātes produkti, plašā izvēlē un ātra piegāde un taisnīgus nosacījumus padarīt pat vairāk jautrības izvēlē, iegādāties un izmantot mūsu rakstus!

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€