Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Paraugu komplekts
NDED Paraugu akrila, kas

Sīkāka informācija
+

Starteri vienmēr ir labākais kopās vai paraugu kopu Iespēja izmēģināt produktus, mēs joprojām nezinām, vai jaunā nāk uz tirgu. Kurš ir strādājis, piemēram, tikai ar gelu, bet mēģināt vai un kā viņš copes ar akrilu, tas var perfekti ar mūsu NDED akrila komplektu veikt parauga. Paraugu atrašanās vietas ar akrilu nekādu UV lampa ir nepieciešama, jo vairāk nostiprina materiāls par gaisa. Tomēr krīt daudz vairāk iesniegšanas darba strādājot ar akrilu. Laiks, kas paiet modelim ir augstāka nekā ar gelu atrašanās vietu ar akrilu. Akrila nagi ir stingrāka nekā Naglas ar gelu, viņi pārtraukums viegli. Tomēr, tas ir galu galā vienmēr personiskajām vēlmēm, kuras sistēmai izvēlēties jautājums. Mūsu plašu kopumu viņi iegūtu perfektu Atbildības nagu dizaina primer līmi, 5g akrila pulveri skaidru nagu dizains Akrila šķidruma 100 ml ietilpību ar 10 naglu tips. Ar šo Akrila pamata var strādāt pilnu modelēšanas un pārbaudīt, vai darbs ar akrilu. Jums tiks amazed to, ko unikāls rezultātus var sasniegt ar mūsu mērķus. Mēs piedāvājam visaugstākās kvalitātes produktus. Uzticēties mūsu ilgu laiku Pieredze ražošanas jomā, kas garantē jums ražots pēc tehnoloģijas jaunākās.

Izmēri
+

0.15 Metri (m)
0.099 Metri (m)
0.044 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.75

Pārskats

5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks