Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Paraugu komplekts

Paraugu komplekts

NDED Paraugu akrila, kas Paraugu komplekts NDED Paraugu akrila, kas
6,24 € *
NDED Parauga UV  gēls komplekts Paraugu komplekts NDED Parauga UV gēls komplekts
4,24 € *
nded pārsteigums paketi Paraugu komplekts nded pārsteigums paketi
31,00 € *
28,44 € / 1000 g

Mākslīgo nagu modelēšanas nav viegla procedūra un tā jāapgūst pamazām. Ja Jūs neesiet īsti pārliecināti, vai Jūs īstenībā vēlaties apgūt mākslīgo nagu modelēšanu, tad nav ieteicams uzreiz iegādāties dārgus komplektus, kuri satur daudz gēla vai akrila produktus, bet gan lētus nagu dizaina produktu paraugus ar maziem visu iesācējām nepieciešamo produktu iepakojumiem.

Mēs piedāvājam 2 gēla komplektus, kas satur atšķirīgus produktus un nemaksā daudz. Tās sievietes, kas vēlas iepazīties ar gēla nagu modelēšanu un gūt pirmo pieredzi, labprāt izmantos par izdevīgu cenu piedāvāto komplektu. Ierīces, kas ir dārgas un paredzētas nagu cietēšanai, ekstras nagu izgreznošanai, kā arī nagu rotājumi un instrumenti šajos komplektos nav iekļauti, jo gēla nagu modelēšanai tie nav nepieciešami.

Līdzīgu komplektu Jūs variet iegādāties akrila nagu modelēšanai. Paraugs satur Primer, akrila pulveri, šķidrumu un 10 tipšus. Tas ir tieši pareiza lieluma paraugs, kas piemērots procesa apguvei.

Mūsu nagu dizaina paraugu īpaša pazīme ir to augstā kvalitāte, kāda ir visiem mūsu produktiem. Tie nav izmēģināšanai piedāvātie komplekti, ko pārdod par lētām cenām, kuri Jums sagādā nepatīkamu brīžus un kuriem ir slikta kvalitāte, bet gan mūsu sortimenta produktu paraugi, ko mūsu tirdzniecības pārstāvji piegādā nagu dizaineriem un lielām nagu dizaina studijām un darbnīcām, lai dizaineri iepazītos ar mūsu daudzveidīgajiem produktiem.  Jūs, protams, drīkstiet šos produktus pasūtīta arī lietošanai mājās.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€