Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Manikīra Komplekti
Professional manikīrs un pedikīrs nagu kit
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Iesnieg anas ar roku var dažreiz ļoti laikietilpīgs un nogurdinoši. Ar NAIL-EON profesionālās nagu griezēji - elektrisko nagu vīles noteiks iesnieg anas darbu ievērojami vienkāršoti. Ar griezēju, pirkstu - un toenails pienācīgu veidā, var tikt iesniegta. Tajā pašā laikā ierīce var kompensēt nevienmērība uz gela vai akrila nagiem un nogriezt pat radzenes.

Vispirms NAIL-EON jāsagatavo profesionāli nagu kopa vai elektrisko nagu vīle aicināts izmantot. Izdarīt, ievietojot barošanas ierīci un savieno ar kāju pedālis. Nagla handpiece ir aprīkota ar piemērotu maršrutētāju pin un beidzot arī vadu ar galveno vienību. Nagu studija ierīces piedāvā iespēju pāriet uz izmantojot toggle switch starp roku un kāju pedālis. Izmantojot ātruma kontrolieris, jūs varat palielināt malšanas ātrums ir līdz pat 30 000 apgriezieniem minūtē. Nagla griezēji ir augstas kvalitātes profesionālu nagla komplektu no NAIL-EON manikīra un pedikīra lēti tiešsaistē buy ar handpiece un kāju pedālis strauji uz priekšu un attīšana. Profesionāli nagu griezēja iestata malšanas dabas nagiem un mākslīgie nagi lēti pasūtījuma. Rokasgrāmatu un video par pareizu griešanas metodes mākslīgie nagi un gela nagi šeit redzēt un uzzināt. Arī nekādu problēmu par šiem augstas kvalitātes griezēji, par katru naglu nagu dizaina studija ir akrila nagi un stikla šķiedras nagus.

Šis komplekts ir garantēta uz 3 gadiem un papildus frēzēšanas mašīna un malšanas handpiece satur handpiece turētājs, kāju pedālis, piecas dažādas kuteris galvu un slīpēšanas cilindra ar pieciem dažādiem jostām. Ar dažiem izņēmumiem, visi nded kuteris pirksti ar augstas kvalitātes profesionālu ierīces ir saderīgas. Tikai kuteris kontakti ar rindkopu raksts 8053, 8077, 8078, 8132 un 8133 neieskaita.


Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.6
Pārskats
5
47
4
27
3
2
2
0
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks