Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Gēla komplekts
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Revolution NAIL-EON Gel komplekts
Sīkāka informācija
+
Vylet nagi revolūcija NAGLA EON UV gel komplekts nodrošina jūs ar nagu dizains ideāls sākums Biznesa. Starter kopas ir ne tikai par jaunpienācējiem ideāls kompanjons, bet arī esošās nagu Studios piedāvā super noteikt, kur visiem produktiem, nepieciešami perfekts un skaists nagus. Šis komplekts iekļauti produkti ir izgatavoti studijas kvalitātē. Mēs radīt papildus šo komplektu daudz vairāk UV gēla komplekti ar mūsu Diapazonu. Lai ieraksts būtu pēc iespējas vieglāku, jūs saņemsiet darbu raksturo mūs ļoti detalizēti un instrukciju piegādā. Pilnīga piegāde ietilpst: nagu dizaina gaismas iekārtu: - gaismas konservēšanas vienību (4 x 9 Watt) 1x - 3 minūšu taimeris UV želejas: -1 x Vylet nagus revolūcijas gruntējuma tipu: 15 ml - 1x Vylet nagus revolūcija, tipa: līmēšanas 15 ml - 1x Vylet nagus revolūcijas celtnieks želeja, tipa: pieauga - skaidra 1 x 15 ml - Vylet nagus revolūcija franču želeja, tipa: baltā 15 ml - 1x Vylet nagus revolūcijas blīvējuma gēla tipa: 15 ml padomus un līmes: - 1 x Pro Padoms kaste piepildīta ar 500 tips - 1x nagu dizaina nagla līme 3 ml rīki: - hroma 1 x kuteris Professional Padoms - 1x nagu dizaina studija-gel-brush - 10x profesionālās studijas banānu failu, 100 / 180, sakārtoti - 1x rožkoka irbulīši (5 gab) pasūtījuma 1x buferis/smiltnīcas profesionālās studijas tikai failu bloka 10x 100 / 180, - 1 x kluči 500Stück īpašu krāsām un šķidrumiem:-1x nagu tīrāku īpašu 100 ml
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks