Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Gēla komplekts
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Problēma nagu komplekts - Gēla
Sīkāka informācija
+
Kas to nezina? Vienu vai citiem klientiem bija jebkad agrāk, ka nagi neatbilda vai ir ātrāks nekā paceļ atkal citiem klientiem. Tas parasti lieta, kurā Mākslas nagu modelēšanas, ja tip nav pareizi pievienots dabas nagla savieno. Par šiem klientiem īpaši tā sauktie problēmu nagiem cieš saistībā ar nagu modelēšanas, mums ir problēma nagla Vylet naglas Komplekts - UV želeja, kas ir izstrādāta tikai un vienīgi mūsu mājā, šajā diapazonā. Šī UV želeja noteikts augstas kvalitātes produktus iekļauj tikai visu progresīvāko tehnoloģiju un attīstības UV želeja lietojumprogrammu ir. Pateicoties jaunāko nagu dizainu UV gēla tehnoloģijas tagad arī būs garantēta 100 % atbildība par problēmu nagiem. No sākuma komplekta produktiem problēmu, nagus var tikt piemērota visiem nagu tipiem. Nav Nagla mākslas rotājumi un dizainparaugu neierobežots radošums šo produktu izmantošanu. Šī kopa iekļauta ietver: - Vylet - naglas revolūcijas gruntējuma tipu: 15ml - Vylet nagus revolūcija, tips: līmēšanas 15ml - Vylet nagus revolūcijas builder gel, tips: roze - 15 ml - Vylet nagus revolūcija franču skaidru želeja, ierakstiet: baltā 15ml - Vylet nagus revolūcijas gēla tipa hermētiķi: 15ml - UV gēla nagu dizains modelēšanas guide - nagu dizaina UV gel kļūdu izraisa sarakstu pārliecināt jūs no šīs augstas kvalitātes Studija kvalitātes produktu, un jūs redzēsiet jūsu klientiem sniegs jums to Paldies.
Izmēri
+
0.154 Metri (m)
0.172 Metri (m)
0.057 Metri (m)
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4
Pārskats
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks