Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Gēla komplekts
Vylet Nails NAIL-EON Gēla komplekts

Sīkāka informācija
+

Mēs zinām, ka ieraksts ne vienmēr ir viegli kā nagla dizainers un sākumā Ir jāveic daži pirkumi. Lai palīdzētu jums vienā samazinājās sagrābt visas lai sniegtu nepieciešamos produktus iegūt jums sākās jūs saņemsiet ar Vylet Naglas NAGLA EON UV gel kopu, visus produktus, Professional Vajag nagu modeļa slāņiem. Ir produkti, kas iekļauti šajā starter set kopumā studijas kvalitātes un ir viegls un viegli lietojamiem un lietot. Papildus detalizētu un saprotami uzrakstīts Pārbaude procedūru, iekļauj šādus norādījumus un nagu dizains Iekļautos produktus: gaismas iekārtu: - 1x nagu dizaina gaismas konservēšanas vienību baltā krāsā vai sudraba (4 x 9 Watt) - 3 minūšu taimeris UV želejas: -1 Vylet nails Studio Edition, primer, ierakstiet: 15 ml - 1 Vylet nails Studio Edition, tipa: līmēšanas 15 ml - 1x Vylet nails Studio edition Builder gel, tips: rožu x Vylet nails Studio izdevums franču norādāt - 15 ml - 1 skaidru gēla tipa: želeja, ierakstiet balta 1 x 15 ml - Vylet nails Studio edition apdare: 15 ml padomus un līmēšanas: - 1 x Pro Padoms kaste piepildīta ar 500 tips - 1x nagu dizaina nagla līme 3 ml rīki:--1 x Professional Padoms kuteris 1x nagu dizaina studija gel suka - 10x profesionālās studijas banānu failu, 100 / 180, asorti - 10x profesionālās studijas tikai fails, 100 / 180, hromētas sakārtoti - 1 x nagu dizaina buferis/smiltnīcas bloka 1x rožkoka irbulīši (5 gab) - 1x spilventiņi 500Stück īpašu krāsām un šķidrumiem:-1x nagu tīrāku īpašu 100ml

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks