Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Gēla komplekts
NDED UV gēla uzpildīšanas komplektu, mazo

Sīkāka informācija
+

Nepieciešamu veiksmīgas karjeras Nagu modelēšanas vairāk nekā tikai iemaņas un prakse. Pareiza materials provided ir ne mazāk svarīgi. Starter kopumi, tādēļ ir īpaši labi, ja kāds jauns sākas ar naglām, it sevišķi, ja vēl nav Aprīkojums ir pieejams. Atkarībā no tā, kādu sistēmu jūs vēlaties strādāt, dažāda veida nepieciešamos piederumus. UV gēla komplekss ir ideāls, ja esat Viss par nagu modelēšana ar gelu, kā noteikts papildus uz nolemj konservēšanas vienību gaisma ir iekļauts. Parauga vai ieliet vēl kopa no otras puses, ir ideāls, ja kāds mēģinātu jaunam produktam gribu lai vai vienkārši jaunu želeja nepieciešamo, jo viss pārējais par uzņēmuma iekārtu joprojām pastāv. Daudzi vēlētos to neviens liela apjoma gel pirkt, jo tie patērē tik daudz materiāla ātrāku laiku un patīk svaigu Materiālu izmantošana. Ar mūsu NDED UV gel uzpilde uzstādīt nelielu iegūt Gruntis želeja satur 15 ml un 1-fāzu želeja ar 15 ml saturu. Par kurā ir 15 ml primer ir ultra spēcīgu turēt mazu kopu. Uzticību mūsu pieredzi, kā ražotājs. Mēs piedāvājam visaugstākās kvalitātes produktus. Jūs esat gan no mūsu Pakalpojumu, nekā būt pilnīgi pārliecināti par mūsu produktiem.

Izmēri
+

0.116 Metri (m)
0.095 Metri (m)
0.045 Metri (m)

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks