Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Gēla komplekts
NDED Gēla Profesionālās uzpildīšanas komplekts

Sīkāka informācija
+

Ir labs materiāls nagu modelēšanas pamatprasības. Runājot par daudz sākumā nepieciešami nagu dizainera karjerā Starter kopas ir īpaši labi piemērota. UV gel komplekts ir par otru ir vajadzīga saskaņota. Ultravioleto staru lampa, bet tas jau ir Materiāls tiek noplicināts, nu ir mūsu NDED UV gel Pro Refill Kit piemērota. Ar plašu komplektu, jūs saņemsiet kādreiz 5 ml burku Franču želeja mīksto balto franču želeja rozā galaktika, builder gel rosé un Gruntis gel. Lai to izdarītu, jums 1-fāzes-Builder gel vidēja viskozitāte izmērs 15 ml, atbildību, labāk primer. Ideāls modelēšanas varat bāze mētelis 15 ml, tīrāku naglu 100ml, īpašu Trūkst suka tīrītājs 100 ml un profesionālās studijas otas. Ar Tiplöser var nepareizi Līmēti padomi svārstās no 100 ml maigu noņemts. Komplekts tiek noapaļota ar lomu ar 500 spilventiņi, desmit banānu failus smiltis 180 / 100, divi bufera smiltnīcas bloki piecas Padoms adhezīvi lielumu un 3G nagla ādas kopšanas eļļa 15 ml. Mēs piedāvājam jums pieredze ražotājs un Augstākās kvalitātes produktus, kas ir par pētniecībā līderi. Uzticēties mums, un sevi ar šo komplektu no mūsu Pakalpojums.

Izmēri
+

0.22 Metri (m)
0.288 Metri (m)
0.164 Metri (m)

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.3125

Pārskats

5
6
4
9
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks