Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Gēla komplekts
Ar UV gel starter kit NAIL-EON pārvalda katra nagu modelēšanas

Sīkāka informācija
+

Papildus iemaņas un prakse, tas pieder pie nagu modelēšanas piemērotam aprīkojumam. Kā stilists / karjeras sākumā ir daudzas iekārtas, papildus UV spuldze noraizējies. Sākuma komplekti ar UV gel kopa ir ideāls tiesības pārdot viss savā vietā, ko tev vajag. Nav svarīgi, vai jūs veicat naglas mājās vai savā mobilajā telefonā Nagla salons gribētu izmantot mūsu NAGLA EON UV gel Starter ir iestatīts ideāli piemērots gan. Jūs saņemsiet spoguļots plašu komplekts UV gaismā konservēšanas vienību, kurai ir 3 minūšu taimeris operāciju un 9 Watt ir 4 x lampas. Protams, ir visas nepieciešamās UV gēli, 5 ml burku Tādējādi. Ar gelu gruntis, pieauga celtniecības Francijas gel gel, balts un plombēšanu gel varat izveidot vietu skaists franču modeli. Par Nagla paplašinājums ir ienesīga Tip aile ir aizpildīta ar 100 padomi, kā arī par Nagu līme, kas satur 3 ml saturu. Rīki, protams, arī ir trūkst, tādēļ nokļūt chrome-plated profesionāls Padoms kuteris, suka, 2 tikai profesionālā studijā failus granulācijas 100 / 180, buferis smiltnīcas bloķēt pieci rožkoka nūjas un 1 x 500 gabalu spilventiņi. 100ml nagu Apkopēja Special labāku saķeri a primer un detalizēti modelēšanas Instrukcijas pabeigt piedāvājumu. Mēs piedāvājam jums rodas ne tikai no ražotāja, bet arī visaugstāko kvalitāti mūsu produktiem. Saglabāt šo visaptverošu komplektu! Jūs esat mūsu Pakalpojumu un mūsu produkti ir pilnīgi pārliecināts.

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.4667

Pārskats

5
26
4
15
3
3
2
1
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks