Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Gēla komplekts
Nagla modeļa vietu bāzes mājas: UV gel starter iestatīt katram gadījumam

Sīkāka informācija
+

Izvēlētais modelis mākslīgie nagi mājās un tomēr nav īsti zināms, jums visiem ir nepieciešams? Arī trūkst precīzas zināšanas par to, kā darbojas ar nagu modelēšanu? Neuztraucieties, mēs varam nodrošināt jūs nagu EON UV gel Starter Kit ar piedāvāto, ieskaitot detalizētu instrukciju gēla modelēšanas gadījumā. Nav vietas šajā multi funkciju gadījumā izgatavota no alumīnija visus svarīgus materiālus, kas pieder pie pamata aprīkojumu. Papildus UV lampu, kura daļa atspoguļoja, ar 4 x 9 w luminiscences spuldzes un krāsas sudraba vai pieejama baltā krāsā ir, atrodas papildu piederumi gadījumā: nagla tīrāku 100ml saturu, 1 buferis, 3G nagla līmi, UV-1-fāzu gel, kurā ir 15 ml, Pro failu tikai ar grants 180 / 100, paciņu 5 rožkoka irbulīši, suku modelēšanas želeju un 50 padomi lielumiem visiem 10 pirkstiem. Ar šo pilnīga iesācēja komplekts, varat atjaunot sevi vai draugs, bez minsti-nāšanās, dabas nagiem vai tikai stiprināt. Instrukcijām, kas ietvertas komplektā izskaidro visu procesu no paša sākuma. Atrast jūs vairs visu materiālu individuāli kopā, tā vietā izvēlas šo UV gel noteikts nagu studija kvalitātes skaņu.

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
7
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks