Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Gēla komplekts
Euro-Line Profesionālās komplekts  Gēls

Sīkāka informācija
+

Tie ir augstas prasības želejas nagu un tāpēc joprojām meklējat tiesības? Jums vajadzētu arī Nagla želejas piemērota cilvēkiem ar alerģijām? Pārtraukt, tad tas ir precīzi labi. Ar mūsu eiro līnija profesionālo gel komplektu jūs atradu pēc Jūs meklējat. Pirmkārt, noteikt visu šo UV gel ietver četrus nagu dizains želejas pats ražotājs, kalpošanas ilgums 15 ml Modelēšana ir nozīmīga loma. Un no otras puses, tie ir piemēroti arī Alerģija-bezmaksas. Pēc tam, kad jūsu nagi ir sagatavojuši tik tālu, ievadiet iestatīt atbilstošo primer dabiskās nagu virsmas un dara to labi sausa. Pēc tam var sākt piemērot primer gel. Ļaujiet Šis slānis gaismā konservēšanas vienību nocietināt un strādāt jums nenoņemot sviedri slāņa turpinājās ar veidošanas želeja. Domājiet par to kā C līknes attīstību. Pēc konservēšanas laiks var Smaidu kā zīmēt līnijas ar franču želeja un tas atkal UV gaismā Ļaut. Tagad, ar tīrāku noņemt slāni no sviedriem. Ja vajadzēja ar smalku vīli vai bufera faila sekundārās pārkāpumus prom un nodiluma profesionālo blīvējuma gel kā finiša līniju eiro, kas Jūsu nagus padara spīdīgu. Don't gaidīt vēl ilgāk un pasūtīt Mūsu starter var iestatīt ar augstākās kvalitātes produktus, kas vislabāk Nagu studija kvalitātes skaņu.

Izmēri
+

0.17 Metri (m)
0.164 Metri (m)
0.103 Metri (m)

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.666666666

Pārskats

5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks