Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Akrila komplekts
NDED Problēma nagi akrila, kas
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Vai jums vēl zināt to? Dabas nagla ir triecieniem, Rievām vai citām problēmām, kur tradicionālie produkti Kļūme naglu? Tas vairs nedrīkst, jo pateicoties NDED Problēma akrila nagu komplekts tagad ir gals. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un Akrila tehnoloģijas attīstību attiecībā uz produktiem tagad var arī Klientiem, kuriem ir ikviena privātpersona varētu pilnībā izmantot nagu dizains un nagu mākslas problēmu naglas nāk. Šī problēma noteikti akrila nagi ir tikai satur augstas kvalitātes produktus, kas sola universāls nagu dizains. Iekļautos produktus ir piemērojami visi naglu veidi. Tāpat _ kā visam akrila Citilīdzekļi, visu var lietot naglu mākslas dizainparaugus veidu būt. Šajā komplektā ietilpst: - Primer 15 ml - nags akrila šķidruma XL 1000 ml - akrila pulveri mikro luksusa skaidri ar Gan-stop 30g - akrila pulveri mikro baltu luksusa franču valodā ar Gan-stop 30g - ar akrila pulveri mikro luksusa pieauga Gan pieturas 30g - nagu dizaina plombēšanu 15 ml - UV gel gel nagu modelēšanas rokasgrāmata - nagu dizaina akrila modeļa slāņi guide - UV gel kļūdu cēloņu saraksta visi piegādā produktus var, protams, arī atsevišķi dizaina pasūtījumu mūsu veikalā. Ar šo komplektu, jūs saņemsiet bet izmaksu efektīvu sniedz visus nepieciešamos produktus vienā samazinājās sagrābt. Būt pārliecināti un Saviem klientiem par kvalitāti Studio produktiem un satriecošu Problēma nagi nagi - un nekad atkal būs jautājums.  

Izmēri
+
0.213 Metri (m)
0.22 Metri (m)
0.134 Metri (m)
Ronis
+
instrukcijas
+

1. solis: sagatavojiet nagus modelēšanai, atbīdot kutikulu.

2. solis: novīlējiet naga virsmu ar bafiku.

3. solis: samitriniet otu ar akrila šķīdumu.

4. solis: ar samitrināto akrila otiņu uzņemiet akrila pūderi un pagaidiet līdz uz otas gala izveidojas plūstošas bumbiņas.

5. solis: uzklājiet šo masu uz naga un modelējiet naga formu.

6. solis: pēc modelēšanas pabeigšanas un naga nožūšanas ir nepieciešams izvīlēt naga formu un nopulēt to līdz spīdumam.


Padoms: pašās beigās iespējams arī uzklāt virsējo pārklājumu, lai iegūtu spīdumu.


Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.3333
Pārskats
5
2
4
0
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks