Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Akrila komplekts

Akrila komplekts

Starteris komplekts Nagu dizaina komplekti ar akrila

Ja Jūsu dabīgie nagi lielas un ilgstošas slodzes rezultātā vairs nav skaisti, ir strupi un trausli, tādā gadījumā tiem ir jāatpūšas. Nagu lakas, želejas, šķīdinātāji un līmes bojā nagus, padara tos sausus un nodara kaitējumu, nagi vairs neizskatās skaisti. Tas nevar ilgstoši turpināties, Jums jāpalīdz saviem dabīgajiem nagiem, atpūtu un saudzību tiem var nodrošināt mākslīgie nagi, pie tam Jums nebūs jāiet uz darbu un jāapmeklē pasākumi ar nagiem, kas izskatās pilnīgi nekopti. Mākslīgos nagus tāpat var izgreznot ar krāsām, spīdumiem, fliteriem un dažādām rotājumiem, ko parasti liek uz dabīgajiem nagiem. Mākslīgos nagus ar plānu līmes kārtiņu pielīmē dabīgajiem, un dabīgie nagi zem tiem var atpūsties, tie ir aizsargāti no mehāniskiem kairinājumiem, piemēram, datora taustiņu ilgstošas spiešanas, intensīva darba ar lielveikala kases taustiņiem vai no citām slodzēm.

Akrila nagi ir cietāki par gēla nagiem. Tos izgatavo no pulveriem un šķīdumiem, kas pēc cietināšanas procesa veido uz nagiem stabilu kārtiņu, un pēc tam tos var apstrādāt tāpat kā dabīgos nagus. Tiem var izveidot vēlamo formu, uz tiem var gleznot, var likt pīrsingu un izrotāt nagus ar dekoratīviem mākslīgajiem dārgakmentiņiem. Kamēr Jūsu dabīgie nagi atpūšas, Jums būs ļoti skaisti, gari nagi.

Mēs piedāvājam 2 komplektus, kuros iekļauti visi akrila nagu modelēšanai nepieciešamie produkti. Viens komplekts paredzēts lietošanai mājas apstākļos, otrs - izmantošanai nagu dizaina studijās un profesionālu nagu dizainera vajadzībām. Mūsu piedāvājumā tāpat ir instrukcija par mākslīgo nagu modelēšanu.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€