Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Tīrīšanas, dezinfekcijas un noņemšana
nded nagla maigs tīrītājs - nagu tīrītājs mīksts maigu tīrīšanas
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Kā īpašu tīrīšanas šķidrums dabisko nagu ir nded nagu tīrītājs pieder vieglas - nagu tīrīšanas mīkstās vienmēr nagu mākslas piederumi. 70% izopropilspirtu nodrošināt dezinficējoša iedarbība, tāpēc, ka ne tikai tīrīšanu, bet arī higiēnas vienmēr jāņem vērā. Apkopēja izmanto attaukošanai un tīrīšanai naga plāksnes pirms krāsošanas vai pirms nagu modelēšanu.

Vēl viens pieteikums nagu tīrītāju kategorijā tīrīšanas, dezinfekcijas un noņemšana nded ir arī laikā Gelmodellage. Rezultātā pēc sacietēšanas no gēla slāņi lipīga slāni var noņemt viegli un pilnīgi ar nagu tīrītājs. Tas nodrošina, ka nākamais slānis tur droši. Arī akrila, stikla un nagu laka var noņemt ar šķidrumu viegli. Lai piemērotu nded ir piemērots nagu tīrāku Zellette, nagu novelk ar impregnēta Zellette līdz pat pēdējām atlieku krāsas vai tauku prom no naga. Par spītīgs noguldījumiem naga virsmu var arī būt mērcēti ar putekļu sūcēju. Atkarībā no tā, vai Nagu Cleaner ir mīksts strādā privātajā vai profesionālajā jomā, dažādi konteineru izmēri no 100 līdz 5000 ml ir pieejami. Pudeles aizpildīšanai ir pieejami arī šeit veikalā! Nded Nail Cleaner Mild - Premium Nail-Cleaner Soft 70% izopropilspirta un nagu modelēšanai, manikīrs un pedikīrs.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks