Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Tīrīšanas, dezinfekcijas un noņemšana
nded nagla tīrāku citrusu vieglas - maigs dabas nagu tīrīšanai
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

30% izopropilspirtu ar nded nagu tīrāku Citrus vieglas - Nagu Cleaner Citrus mīksts nodrošina to, ka šķidrums ne tikai attīra, bet arī dezinficē, citrusaugu aromāts nodrošina patīkamu klimatu pieteikumā. Nail Cleaner ir piemērota visiem soļiem nagu mākslas un nagu modelēšanas un rada vislabākos apstākļus ilgstošam un spīdīgi nagu darbi.

nagu tīrāku, ir svarīgi ne tikai tīrīšanas nagus, piemēram, pirms piemērot nagu laka vai modelēšanas materiāls. Arī uz Gelmodellage laikā nagu tīrāku dara labu darbu. Tādējādi, svīšana, kas notiek konservēšanas no gēla slāņu laikā var viegli un rūpīgi noņemt. Tīra virsma vienmēr ir priekšnosacījums nākamajam slānim ievēro perfekti. Maigais un tāpēc īpaši piemērots dabīgā naga tīrītājs ir piemērots, lai Zellette, tas ir tad jānoslauka kamēr pār nagu, līdz tas atbilst tīrības un smērvielu prasībām. Spītīgs želeja vai stiklšķiedras paliek nāks nost vieglāk, ja nagu plāksne ir mērcēti. Jo nagu salons lielu daudzumu šķidruma, lai tīrīšanai, dezinfekcijai un attālumu par dažādiem darba ir nepieciešams, tāpēc, ka ir nded nagu tīrāku Citrus vieglas trīs konteineru izmēros no 100 līdz 5000 ml. Matching pudeles pildīšanas un noņemot sūcēji ir arī šeit pieejams veikals. Nded Nagu Cleaner Citrus Mēreni - Premium Nagu-Cleaner Citrus-Soft ir profilētas Gelschwitzschichtenentferner nagu modelēšanas, manikīru un pedikīru.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks