Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Tīrīšanas, dezinfekcijas un noņemšana
Nded higiēna Spray 70% - Premium higiēna Spray nagu modelēšanu un manikīru
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Saskaņā ar nded higiēna Spray var izmantot roku tīrīšanai un virsmu, kamēr viņš nav iekļuvuši atvērtām brūcēm. Līdzīgas kompozīcijas veido pamatu sertificēta dezinfekcijas līdzekļiem.

Šis nagu dizains produkts nav sertificēts, jo to nevar aizpildīt aseptiskos apstākļos, bet arī darbojas kā tādu. Lai nodrošinātu higiēnas standartu jebkurā reģistrētu nagu salons, mēs norādām, ka dezinfekcijas drīkst nodot tikai savām vajadzībām, tālākpārdošanai tikai aseptiskos apstākļos.

Papildus nded Nagelmodellage Hygiene Spray mēs piedāvājam mūsu šķidrumos tīrīšanai, dezinfekcijai + noņemšanu arī dažādu sertificētiem rokās - un virsmu dezinfekcijas un Hartmann. Attiecībā uz produktiem, nagu dizaina dezinfekcijas vienkārši skatīties uz vienības numuru 4173 30 Bacillol putas, 4175 un 4176 Sterillium klasiskās tīra un 4178 Bacillol 30 putas ar putu smidzinātāju.

Arī jūsu veselības plānu skaistumkopšanas salonā īstais produkts ir. Nagu salons higiēna tīrītājs ir īpaši bez krāsas - un ražoti smaržas un bez eļļas, kā rezultātā labāk saķeres nagu dizaina sistēmas rezultātā, nekā ar parastajiem tīrīšanas.

Viņš ir arī bezmaksas aldehīds, kas rada labāku saderību ar to. Sakarā ar ātru un atlieku bez iztvaikošana ir šo nagu dizaina produktu ar optimālu tīrītājs. Nded higiēna Spray 70% - Premium higiēna Spray nagu modelēšanas, manikīru un pedikīru.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.871
Pārskats
5
27
4
4
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks