Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Sagatavošana un apdare
Vylet Nails kutikulas noņemšanai

Sīkāka informācija
+

Jūsu cuticles bieži ir pārrauts, trausls, biezs un ļoti labi? Vylet nagus produktu sērijā mēs ieviest efektīvu un dara ļoti Barojošs noņemšanas satraucošs cuticles manikīra vai pedikīra arī šeit. Šis sarežģītu šķidrums ir Vylet nails manikīra Remover ar mandeļu eļļu. Viņš nav trūkst jūsu repertuāra sagatavošana un pabeigt. Protams, tikai augstākās kvalitātes materiāli tiek izmantoti jūsu nagus. Tu vari būt tik pārliecināta dabas nagiem iegūt papildu piesardzība, izmantojot mūsu produktus. Pirmām kārtām mums izstāstītu jums vēl ka iepazīstināja manikīra noņemšanas novērš ne cuticles, bet mīkstina ragveida un pārpalikumu ir. Lietot Remover. Pēc īsas žāvēšanas laiku tā uzmanīgi atpakaļ jūsu nagus ar rožkoka izšķīdušo ādas irbulīši vai UV. Lūdzu nekad samazināt tos ar šķērītēm! Vienkārša, melna stikla pudele ir aprīkots ar suku. Tas atvieglos precīzu piemērošanu attiecīgajos apgabalos. Pudeļu birste ir piepildīta ar 15 ml šī caurlaide. Skaisti logotipu pabeidz stilīgu izskatu un padara pudeli ar satvērēja galu. Ērts un ekonomē vietu somā make-up var glabāt Remover. Nedrīkst vilcināties un izskatās mums. Šeit, mūzika ir jautri un cenu rādītāji ir milzīgs.

Izmēri
+

0.033 Metri (m)
0.032 Metri (m)
0.075 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks