Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Sagatavošana un apdare
Vylet Nails Īpašu sealer

Sīkāka informācija
+

Vai esat jau ilgu laiku meklē perfektu zīmogs par jūsu nagus? Pēc tam, tie ir kļuvuši tagad beidzot atrast, jo mūsu naglas Vylet Spezialversiegeler ne tikai ļauj jūsu fingernails spīdēt, bet tā ir arī laba aizsardzība visiem Nageldesignmodellagen un Nailarten. Kā parasti sākas ar pīts paklājs no jūsu nagus. Veikt pilnīgu nagu modelēšanas, jums vajadzētu izvēlēties labi padomi nagu nākamo soli un līmi. Pēc tam izgriezt un failu vēlamajā garumā un formu. Pāreja starp mākslu un dabas naglu un modeļa bāzes veidošanas slāni uz izlīdzināšanas. Ļauj, lai nocietināt abu slāņu gaismā konservēšanas vienību. Jūs varat pulcēšanās pat skaistu nagu mākslas jūsu nagus pirms lietošanas ar mūsu sealers. Gada beigās, šādi tādi šķidrumi kā Spezialversiegeler ir ideāls sērija Vylet nagus, lai aizsargātu savu modeli un nagu mākslas nostāju. Valkāt kā nagu laka un mētelis labi jūsu nagus. Mēs iesakām jums lietot divās kārtās un ļaujiet katram labi nožūt. Šādā veidā tiek aizsargātas jūsu nagus uz 100 %. Pēc konservēšanas, ar tīrāku noņemt slāni no sviedriem. Don't gaidīt vēl ilgāk un izvēlieties no mūsu augstas kvalitātes Spezialversiegeler ārpus diapazona sagatavošana un pabeigt.

Izmēri
+

0.033 Metri (m)
0.032 Metri (m)
0.078 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.8

Pārskats

5
4
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks