Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Sagatavošana un apdare
Vylet Nails Bāzes slānis

Sīkāka informācija
+

Ne katrai sievietei ir laimīgs, ka ilgi dabas skaisti nagi. Tie pieder šīm sievietēm vajadzētu būt joprojām pietiekama uzmanība jāpievērš jūsu nagus. Piemēram, Vylet nagus vidū šādas apkopes bāze mētelis. Tā ir bāze mētelis, norādot savus nagus labu spēks un stingrība. Bet ne tikai to, ka tā arī nodrošina, ka nagus saglabā savu dabisko krāsu un nagu virsmas paliek skaisti netraucētu. Valkāt krāsu nagu laka vairāk krāsas, tāpēc tiek dots ilgāks kalpošanas ilgums pārklājumu un jūsu nagu var iegūt bez krāsas, tumšas krāsas. Ar šo slāni kā fonu var lietot pārliecināja visus nagu pulējamām pastām un sistēmu jūsu nagus. Bāze mētelis ir pētniecības visprogresīvākās un ir piemērota cilvēkiem ar jutīgu un trausli nagi, jo tajā nav formaldehīda, toluols, Kolofonija, metilakrilāta vai smaržvielas un konservanti. Šo pārklājumu var lietot viegli problemātiskiem nagiem bez uzbrūk cuticles vai naglām izžūt. Šī nagla atbilst jūsu vēlmēm, pēc tam pārliecināt sevi, jūs varat izvēlēties starp skaidrs vai neilona un pasūtījuma sagatavošana nianses un apdare, zemo cenu uzticamas un augstas kvalitātes produkts ar 15 ml tilpumu, ārpus diapazona šodien.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4

Pārskats

5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks