Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Sagatavošana un apdare
Praimers ir skābēm ultra bond sagatavošanai nagla

Sīkāka informācija
+

Galvenās piederumi sagatavošanu un apdari, kā arī modelēšana sevi vienmēr pietiekami Stock jābūt klāt profesionālās nagu salonu.

Visvairāk primer plaši izmanto šķidrumu nagu dizaina noteikti dzirdēja. Primer un ultra obligāciju attaukotu un tīru nagu putekļiem un netīrumiem.

Šķidrums nodrošina to, ka modelis vieta materiāla stingri un pastāvīgi savienota ar naglu virsmas.

Viela tiek lietota pēc rokas jānotīra, izņem cuticles un nagu formā iesniegts. Skābēm ultra obligāciju primer nodrošina lielisku līmi pastiprināšana starp dabiskajām un akrila vai gēla nagu.

Šī nded Primer visas modeļa vietu sistēmas un katra veida nagu ir piemērota. Izmanto Daudzums ir pildīts pudelēs, kā nepieciešams, atbilstošus tvertnēs ir pieejamas nded veikalā.


Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks