Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Sagatavošana un apdare
NDED Padoms Blenderis

Sīkāka informācija
+

Kāpēc kāds izvēlas mākslīgie nagi var būt dažādu iemeslu dēļ. Dabas nagiem var darīt garumu vai pārtraukums pastāvīgi. Jums ir bez stabilitātes vai rievas, kas ir sevišķi neglīta. Šeit var palīdzēt nagu modelēšana ar naglu tips. Ideāls nagu modelēšanas prasa daudz darba vienumus un šķidrumu, lai sagatavotu, kā arī finiša. Labs nagu modelēšana prasa kādu laiku, lai sasniegtu apmierinošu rezultātu. Jo īpaši pāreju no mākslas uz dabiskās nagu darbietilpīgs iesniegšanas darbs ir ļoti laikietilpīga. Tai ir jābūt tomēr ļoti rūpīgi, lai pārejas nav redzami un nodrošināja labu izturību. Mūsu NDED Padoms blenderis atvieglo failu darbu un ietaupa jums daudz laika. Šķidrums tiek lietota pāreju no dabas nail art. Kad iesnieg anas darbu, jūs precizēt pārejas virsmas nagu galu, jo pretējā gadījumā iesniegts pārāk plānas un bojāt dabisko nagla. Jūs būsiet pārsteigti, cik viegli iet šo Izplātajā datnē. Pārliecināt sevi par vērtīgu resursu, viņi vairs nevēlaties palaist garām to. Jūs varat paļauties uz mūsu pieredzi, ražotājs. Pie mūsu produktus, mēs varam jums piedāvāt visaugstākās kvalitātes. Arī izmantot savu dārgo laiku citām lietām un vienkāršot reģistrācijas darbu ar mūsu padoms blenderis.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.6818

Pārskats

5
18
4
2
3
1
2
1
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks