Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Sagatavošana un apdare
NDED Nagu saules apdegumiem

Sīkāka informācija
+

Nav svarīgi, vai jums ir mākslas vai dabas nagiem, gan uzbruka Ultravioletā starojuma un tas var novest pie neizskatīgs dzelteno traipi uz naglu plāksnes. Bet ne tikai saules stari var traipu jūsu nagus, bieži arī solāriju vai dūmu palīdzības vizītes. Bet neuztraucieties. Var labot nagu Sun Blocker NDED. Sākt ar klasiskā manikīra, piemērot primer gela nagus un ļaut to nocietināt gaismā konservēšanas vienību. Tieši pēc tam slāņa struktūru caur gruntis gel gel un var arī izdarīt izārstēt to. Atcerieties, ka pareizi izstrādāt šī želeja C līknes. Noņemt sviedri slānis ar tīrāku un gluda, iesniedzot jebkuru nevienmērība. Putekļi uz leju jūsu nagus, roņu tos ar blīvējuma gel, atļaut to nocietināt un vēlreiz noņemt slāni no sviedriem. Tagad var uzzīmēt sauli Blocker kā nagu laka jūsu nagus un sausa. Protams, var arī tikai viena bāze mētelis, nagu laka, vai lieko laka lietojat nagu dizaina Sun bloķētājs. Viņas dabas nagiem aizsargā informācijas bloķētājs, dzelzsbetona un turklāt viņš padara tos skrāpējumiem izturīgs un spodri. Augstas kvalitātes nagu dizaina produktu no šķidruma sagatavošana produktu klāstu un apdare, iegūt ar mums par pieņemamu cenu. Tagad ņemt atvaļinājumu no šajās neizskatīgs traipu jūsu nagus.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.8

Pārskats

5
4
4
1
3
0
2
0
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks