Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Sagatavošana un apdare
Nagu sagatavošana šķidruma dehidratācija un attaukošanas

Sīkāka informācija
+

Noderīgs produkts no mūsu klases sagatavošanas un apdare ir NDED nagla sagatavošana šķidrums. Šo noderīga akcijas izopropilspirta un acetona maisījums ir būtiska ilgstoša pirkstu nagi. Praimers seko pirmapstrāde ar šo šķidrumu piemērošanu. Lietojumprogrammā viegli iegūt profesionālu iemeslu dēļ ārstēšanas nagu iedobē šādā veidā, turēt vairāk modelēšana bombproof. Spēcīgs efekts tiek sasniegts, noņemot mitrumu pie vienlaicīgas tauku noņemšanu. Jūs varat izmantot mūsu Dehydrierer, kā arī pirms manikīrs, kā arī gleznu. Labāk, jūs varat darīt, lai sagatavotu jūsu nagus, nav. Turpmākās pārklājumi paturēt ilgāk. Tomēr ir svarīgi, nelietot viņu mākslīgie nagi! Sastāvdaļu acetona, šķīdinātāju un aizvāks mākslīgie nagi vai porainu veikt. Ērts blakusparādība ir tas, ka viela darbojas antiseptisks izopropil alkohola un likvidē baktērijas un patogēniem kā maziem īpatsvaru. Varat izvēlēties, kā jūs izmanto jau mūs no dažādiem bottlings. Nav šo profesionālo produktu pudelē praktisku un ērts 15 ml suku vai 4000 ml apjomu samazināšanos. Jūs saņemsiet 1 litru pudeles ar labu slēdzamu skrūvējamu vāciņu tad 4X jūsu ganāmpulka vai pašu daļu. Laimīgu un pasūtīt šodien perfekts Nageldesignausstattung tieši no ražotāja.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.5897

Pārskats

5
23
4
17
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks