Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Sagatavošana un apdare
NDED nagu lakas korektoru pildspalvu

Sīkāka informācija
+

Naglas un manikīrs, tai ir labs materiāls kā arī daži praksē daži šķidrumu izgatavošanu un to Finish. Krāsošana ar krāsu nagu laka var veidot komplektā ar manikīra un arī atrašanās vietu modeli. Skaisti apgleznoti naglas paraut vēlreiz apbrīnot skatienus. Ir tiek lietots krāsas, bet ļoti tīru, krāsošana nav labi izskatās. Tas var viegli laiki notikt, ka daži paint nolaižas manikīra vai nagu malas. Tomēr kā bug plāksteris nav atgriezies no krāsošana visai naglu? Lūk mūsu NDED nagu laka korekcijas pildspalva spēles. Ar to var salabot, viegli un vienkārši neglīti vietās. Pildspalva ir paredzēts ar jaunu recepti un bez acetona. Tā satur Barojošs sastāvdaļu un viegli pielietojams. Lai PIN jums atrast mūsu piedāvātās rezerves daļas, vienmēr precīzi strādāt. Jūs varat izvēlēties starp dzīvokli un apaļā augšu, pilnīgi atbilstoši savām vajadzībām un labāk tikt galā ar to top. Paļauties uz mūsu daudzu gadu pieredzi ražošanas jomā. Mēs piedāvājam produktu visaugstāko kvalitāti. tevi apbēdinās, nav vairs par neliela glitches, kad glezna nagus. Ātri un viegli likvidē mazo bugs ar mūsu korekcijas pildspalvu.

Izmēri
+

0.111 Metri (m)
0.019 Metri (m)
0.017 Metri (m)

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

3.875

Pārskats

5
1
4
5
3
2
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks