Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Sagatavošana un apdare
Manikīra remover maigi atlaidīs no cuticles
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Manikīra ir svarīga daļa no nagiem. Naglas, novērš iekļūšanu Baktērijas. Manikīra būtu labi uzturēts. Veikls izskatīties Rokas arī, no otras puses, manikīra var sagraut, ja tie netiek saglabāti būs.

Viens no svarīgākajiem soļiem manikīrs, gatavojoties nagla ir manikīra noņemšanas. Cuticles nekad nedrīkst izgrieztā vai tikt nogriezta. Manikīrs, kā arī Nagu modelēšana ir daudz dažādu šķidrumu sagatavošanas un ir nepieciešama apdare.

Mūsu nded palīdzēs jums, manikīra manikīra Remover lai noņemtu mīkstu un maigu veidā. Termins var Remover kairinošs. Patiesībā šķidrums neizņem cuticles Tas mīkstina tās. Rezultātā manikīra var viegli atkal uzstāja un liekās ādas gabali var nonākt pie labāka.

Būtu cuticles uzmanīgi ar rožkoka ir nūjas attālinās. Šī darbība var nav bruto turpināt, jo tas citādi sāpīgas traumas Nagu āda var rasties. Var lieko cuticles viegli šūpojas var noņemt, mīkstu drāniņu.

Gūt labumu no mūsu daudzu gadu Ražotāja pieredze, ar kuru mēs jums visaugstākās kvalitātes mūsu produktu garantiju. Nepieciešams rūpēties jūsu cuticles, un gūt labumu no mūsu draudzīgs un barojošs manikīra noņemšanas perfekts un veikls izskatīties jūsu Rokas.

Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.4444
Pārskats
5
12
4
3
3
2
2
1
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks