Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Sagatavošana un apdare
NDED Grunts Nagiem

Sīkāka informācija
+

NDED primer nodrošina perfektu pamatu turpmākiem nagus. Šis šķidrums nodrošina ilgstošu un stabilu pieslēgumu dabiskās nagu un visu kopējo nagu dizaina sistēmu. Daudzi klienti ir plānas, trauslo, trauslas, taukainai naglas vai profesionāli jākontaktējas ar ūdeni. Pareizai piemērošanai ir jābūt visu un end sagatavošanu un pabeigt nagla celšanas bezmaksas ārstēšanu. Sāktu tīrīšana jūsu nagus un tās jādezinficē. Tagad jums rūpēties rūpīgi jūsu cuticles. Nedaudz raupja, jūsu nagu. Domāju, ka arī no stūriem. Ja jūsu nagi satīna apdare, noņemt pat iesniegšanu. Uzsūkšanās Zellette ar tīrāku un tīrīt nagus to vēlreiz. Tad mūsu primer taupīgi lieto ar birsti tīra un sausa naglai uz. Augsti efektīva saķeres veicinātājs ir ļoti ekonomiska, padarot tās apstrādi, ļoti ērts un ekonomisks. Tā var izplatīties ļoti labi. Tomēr pārliecināts, ka jums vajadzētu piemērot ar suku par to, ka paraugs ar ādas nāk vai galu galā pat pēc iestatīšanas padoms tiek noņemts. Tad želeja/akrils/fiberglass padoma vēlāk pārsprāgt. Tagad jūs varat turpināt kā parasti turpmākas apstrādes soļus. Saturs: 15 ml vai 4000 ml. fiksēto apstāšanās un vairs kaisa - pārliecināt sevi!

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.6014

Pārskats

5
92
4
39
3
5
2
2
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks