Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Šķidrumi / Sagatavošana un apdare
NDED Bāzes slānis

Sīkāka informācija
+

Zem glazūras NDED bāze mētelis ir ideāls par pamatu visiem nagla pulējamām pastām. Pārāk ātri šāviņš nagla pulējamām pastām Tātad beidzot pieder pagātne, jo ilgi pieturas nagu laka ir garantēta ar šo produktu. Kopš ieskaita bez formaldehīda, toluols, Kolofonija, metilakrilāta un arī bez smaržas vai konservantus, šis pants ir ļoti laba jutīga un trausli nagi piemērotu. Tas ļoti ātri žūst uz dabiskās nagu. Tādēļ tā var turpināt tieši ar nagu dizains. Nav vairs pat krāsas savus nagus, jo mūsu produktu, lai novērstu discoloring un dzeltēšanas nagus. Arī spēcīgas sarkano signālu vai neona zaļā nagu laka ir vairāk izredžu pret šo augstas kvalitātes primer. Pirmā nagla mētelis ir ļoti svarīga, jo tā veicina veselīgu nagus. Mūsu produktu var izmantot arī kā skaidri nagu laka, jo viņš var izskatīties jauki un, protams, naglu. Sievietes, kas vēlas skrāpējumiem izturīgs, pastiprinātas dabas naglu un ilgstoša apstāšanās Nagellackes, vajag mūsu produktu. Gūt labumu no mūsu daudzu gadu zinātības (know-how) nagu dizains un atvadīties no discolored, garlaicīga un trausli nagi. Šķidrumu sagatavošanas un pabeigt nozarē, šī bāze mētelis ir absolūts must - tirgū. Mūsu produktu ir pieejami atkarībā no pieprasījuma 15 ml un 4000 ml tilpumā.

Ronis
+

Sacietē gaisa iedarbībā

Nagu dizains bez cietināšanas ierīces: izskaistiniet savus dabīgos vai mākslīgos nagus bez tehniskām ierīcēm, neatkarīgi no elektroapgādes. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti paši sacietē, iedarbībā ar gaisu.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.5

Pārskats

5
4
4
4
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks